Dotazy

Zde uveřejňujeme odpověďi na dotazy z poslední doby, které nám přicházejí emailem. Obsah a smysl necháváme tak,  jak nám byl zaslán. Jedinými výjimkami jsou - viz. poznámka pod čarou:

Vaše dotazy:

Jirka V: Zajímalo by mě jestli mohu použít váš systém pro prodej svého materiálu a zboží?

iEdit Team - Mirek: Pane V, vlastní systém pro prodej zboží a služeb neslouží, ale můžete si za velmi zajímavých finančních podmínek doobjednat modul tzv. "MikroShop", který umožňuje to co jste popisoval. "Mikro" je z důvodů. že nejde o rozsáhlý eshop, ale pouze o webovou aplikaci (modul systému iEdit), která slouží podobně, jako klasické eshopy. Podívejte se případně na naše Demo, konkrétně se položka v administraci systému jmenuje "Nabídkový list" a případně objednávkový modul "Poptávka".

Věra Plachá: Chtěla jsem se zeptat, jestli existuje nějaká možnost rychlého přenesení textů z Wordu 2010 do vašeho systému (iEdit)?

iEdit Team - David: Ano, v editoru je přímo funkce (ikonka), která se o to v podstatě postará. Vy pouze zkopírujete text (CTRL+C) do „schránky“ a pak v systému stisknete položku vložit z Wordu. Daný text se objeví v okénku, vy jej potvrdíte a je vše hotovo. Je jasné, že takhle nelze přenášet obrázky, videa a další. To je již jiná záležitost, ale na text to funguje perfektně.

 

Anonym: Mám dotaz ohledně češtiny, podporuje Váš systém komunikaci v češtině? Mám teď od jedné firmy podobný systém, ale vše je v angličtině a hlavně některé funkce mi tam nefungují vůbec!

iEdit Team - Mirek: Náš systém komunikuje především v jazyce českém, jsme v Čechách, tak nevidíme důvod proč Vás uživatele budeme zatěžovat s jiným jazykem. Ale v případě přání a za jisté vynaložení určité částky s Vámi může systém komunikovat třeba v klínovém písmu O:)

 

Jaroslava Poulíčková: Chtěla jsem se zeptat zda poskytujete systém na leasing?

iEdit Team - Mirek: Vzhledem k ceně systému to neděláme a hlavně software na leasing se nám zdá poněkud nešťastné řešení. Nicméně lze systém pronajmout na nějakou dobu za určité finanční prostředky. Ale nakonec zjistíte, že kromě rozpuštění financí do delšího období není s takovým řešením spjata žádná zásadní výhoda, spíše naopak. Přesto je zde možnost získat systém iEdit zcela zdrama (bezúplatně), ano opakuji zdarma. Zavolejte nás a my Vám poradíme jak a za jakých podmínek lze ono zdarma naplnit.

 

Jiří Ženíšek: Mohu získat při koupi současné verze i verzi novější?

iEdit Team - David: Ano můžete, předpokládám, že Vás zajímají podmínky takové transakce. Je to jednoduché. Pokud jde o stejnou verzi, ale s nějakou opravou, pak jí máte zdarma, nebo za cenu nákladů (pokud jste si obědnal úpravu sám). V případě rozšíření na celou novou verzi je taková záležitost posuzována individuálně. Pokud nás budete pravidelně zásobovat nápady a návrhy. Které zapracujeme do systému, pak nic nebrání získat novou verzi gratis. Pokud nepřispíváte pak je cena pravidla polovinou ceny původního systému, včetně ostatních služeb.

 

Karel Mysliveček: Nemám zkušenost s Vaším systémem, ale zají má mě. Všude čtu, že je jednoduchý, není to jen nějaký reklamní trik?

iEdit Team - Mirek: Ne není !! Proto nabízíme položku Demo, abyste mohla své schopnosti vyzkoušet „nanečisto“. Je jisté, že je třeba určité trpělivosti a základní znalosti práce s počítačem, slovo základní bych v tomto případě vyzdvihl. My opravdu nemusíme používat reklamní triky, my prostě uvádíme vše ať je to příjemné více či méně.


Poznámka:

  • Správnost češtiny

  • Informace, resp. hodnocení o konkrétní osobě, subjektu, firmě či společnosti (z ohledem na korektnost a vystupování v konkurenčním prostředí a protože si konkurence velmi vážíme)

  • Neslušná slova a invektiva (slova sprostá)

  • Též filtrujeme i SPAM (předpokládáme, že prostřednictvím našich stránek by Vás asi nezajímaly prostředky na zvětšení jistých mužských či ženských partií, nákup značkových hodinek, pilulek na všelijaké sexuální či jiné problémy. Pokud ano, tak Vám rádi takový email na základě Vašeho požadavku přepošleme). 

altercom

Nápověda | Podpora | Další služby

PODPORA
servis@altercom.cz

Altercom iEdit 3.2 | © Altercom, s.r.o.